telekomunikačné riešenia
Internet
Hlasové služby
Serverhousing
Webhosting
Na doma
O nás
Cenník
Kontakt

Funkcie Digital TV
EPG - Programový sprievodca
Osobný sieťový videorekordér

Zobrazuje televízny program jednotlivých kanálov ** až na týždeň dopredu. Prostredníctvom EPG sa dozviete množstvo informácií - začiatok vysielanie,  dĺžka programu,  zostávajúci čas do programu detaily o relácii.

Digital TV umožňuje nastaviť nahrávanie až na 7 dní dopredu. V rovnakom čase môžete nahrávať aj viac relácií môžete si dať nahrávať reláciu aj v čase, keď sa už vysiela a je aj úplne pred koncom, zaznamená sa Vám celá od začiatku vysielania podľa programovej ponuky vysielateľa.**

TV archív
Funkcia zastavenia a pretočenia programu

Umožňuje spätný prístup k televíznym reláciám, ktoré boli odvysielané počas uplynulých 7 dní. Vzťahuje sa na vybrané televízne stanice*.

Prebiehajúci program máte možnosť kedykoľvek pozastaviť alebo pretočiť na začiatok bez toho, aby ste ho už predtým sledovali.*

Videopožičovňa
Rádiá

S funkciou videopožičovňa máte množstvo atraktívnych titulov vždy po ruke.

S digital TV máte poruke širokú ponuku rozhlasových staníc.


* Služba 7 dňový archív je dostupná na nasledovných kanáloch:

Markiza, TV Doma, WAU, JOJ, JOJ plus, STV1, STV2, TA3, ČT1, ČT2, ORF eins, Minimax/Animax, Disney Channel, Film+, Filmbox,  Universal Channel, AXN, AXN Sci-fi, Eurosport, Eurosport 2, Sport 2 CZ, Nova Sport, Animal Planet, Discovery Channel,TV Paprika.

VNET - telecomunication solutions
Námestie Hraničiarov 39
851 03 Bratislava